Pilnik obrotowy 8mm x22mm węglikowy stożkowy 14 stopni York Abrasives YRK2108206K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 8mm x22mm węglikowy stożkowy 14 stopni York Abrasives YRK2108206K
York Abrasives YRK-210-8206K
YRK2108206K
Pilnik obrotowy węglikowy, stożkowy, kąt 14, 8x22mm York Abrasives YRK2108206K
YRK-210-8206K
SM.CK016,64,6ZLNE
Stożkowy 14°
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 6 - Podwójne cięcie
Nacinanie i podwójne cięcie w celu zwiększenia kontroli. Wykonane z wysokiej jakości węglika wolframu, narzędzie generalnego użytku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| Cut No. | 6 |
| Cut Type | Double Cut |
| EAN13 Barcode | 5036140217690 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 8 mm |
| Head Length | 22 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Conical |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 65 |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Supplier Part No. | 2108206K |
| UNSPSC Code | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Cut 6 - Double Cut |
| Head Diameter | 8.0mm |
| Included Angle | 14 ° stopni |
| Długość całkowita | 65mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Head Length | 22.0mm |
| Head Material | Węglik |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Shape | Conical |