Pilnik obrotowy 9,5mm x4,7mm węglikowy stożkowy 90 stopni York Abrasives YRK2108939K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 9,5mm x4,7mm węglikowy stożkowy 90 stopni York Abrasives YRK2108939K
York Abrasives YRK-210-8939K
YRK2108939K
Pilnik obrotowy węglikowy, stożkowy, kąt 90, 9.5x4.7mm York Abrasives YRK2108939K
YRK-210-8939K
SM.CK016,55ZLNE
Stożkowy 90° kąt wierzchołkowy
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| Cut No. | 9 |
| Cut Type | Chipbreaker |
| EAN13 Barcode | 5036140217805 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 9.5 mm |
| Head Length | 4.7 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Conical |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 40 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Supplier Part No. | 2108939K |
| UNSPSC Code | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Cut 9 - Chipbreaker |
| Head Diameter | 9.5mm |
| Included Angle | 90 ° stopni |
| Długość całkowita | 40mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Head Length | 4.7mm |
| Head Material | Węglik |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Shape | Conical |