Pilnik obrotowy kąt 7 T7 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109770K YRK-210-9770K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy kąt 7 T7 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109770K YRK-210-9770K
York Abrasives YRK-210-9770K
YRK2109770K
KC-016,9,2ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Cut Type | Single Cut |
| EAN13 | 5036140218109 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Diamond |
| Head Diameter | 2 mm |
| Head Length | 12 mm |
| Head Material | Diamond |
| Head Shape | Conical |
| Included Angle | 7° stopni |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Waga całkowita | 0.001 |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Oznaczenie | YRK-210-9770K |
| UNSPSC | 23251706 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Single Cut |
| Head Diameter | 2mm |
| Included Angle | 7° stopni |
| Długość całkowita | 45mm |
| Numer produktu | T7 |
| Średnica chwytu | 3mm |
| Head Length | 12mm |
| Head Material | |
| Wykończenie, powłoka | Diamond |
| Head Shape | Conical |