Pilnik okrągły drobny 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304210K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik okrągły drobny 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304210K
Kennedy KEN-030-4210K
KEN0304210K
KC-016,14,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140090989 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Długość całkowita | 8" cal |
| Waga całkowita | 0.06 |
| Oznaczenie | KEN-030-4210K |
| Type | Round |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 0.60 kg |