Pilnik okrągły średni 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302220K KEN-030-2220K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik okrągły średni 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302220K KEN-030-2220K
Kennedy KEN-030-2220K
KEN0302220K
KC-016,11,2ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140090699 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Waga całkowita | 0.032 |
| Oznaczenie | KEN-030-2220K |
| Type | Round |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga |
0.34 kg |