Pilnik okrągły średni 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308220K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik okrągły średni 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308220K
Kennedy KEN-030-8220K
KEN0308220K
Pilnik przemysłowy okrągły średni 14"(350mm)
KEN-030-8220K
SM.CK016,31,1ZLNE
Okrągłe (Podwójnie nacinane) - średnica zbieżna do punktu. Stosowany do wewn. i zewn. wklęsłych powierzchni. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b.Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.505 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0308220K |
| EAN13 Barcode | 5036140091733 |
| Długość całk. | 14" cal |
| Długość całk. | 355mm |
| Type | Round |
| Typ nacięcia | 2 |
| Waga | 5.00 kg |