Pilnik okrągły zdzierak gruby 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302230K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik okrągły zdzierak gruby 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302230K
Kennedy KEN-030-2230K
KEN0302230K
Pilnik przemysłowy okrągły gruby 6"(150mm)
KEN-030-2230K
KC-016,11,1ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140090705 |
| ecl@ss | 21042101 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Waga całkowita | 0.033 |
| Oznaczenie | KEN-030-2230K |
| Type | Round |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC | 27111919 |
| Waga | 0.35 kg |