Pilnik okrągły zdzierak gruby 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307230K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik okrągły zdzierak gruby 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307230K
Kennedy KEN-030-7230K
KEN0307230K
Pilnik przemysłowy okrągły gruby 12"(300mm)
KEN-030-7230K
KC-016,22ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140091559 |
| Długość całkowita | 12" cal |
| Długość całkowita | 305 mm |
| Waga całkowita | 0.25 |
| Oznaczenie | KEN-030-7230K |
| Type | Round |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 2.45 kg |