Pilnik płaski średni 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik płaski średni 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304120K
Kennedy KEN-030-4120K
KEN0304120K
Pilnik przemysłowy płaski średni 8"(200mm)
KEN-030-4120K
KC-016,14,1ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140090965 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Długość całkowita | 8" cal |
| Waga całkowita | 0.135 |
| Oznaczenie | KEN-030-4120K |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 1.35 kg |