Pilnik płaski średni 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304920K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik płaski średni 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304920K
Kennedy KEN-030-4920K
KEN0304920K
Pilnik przemysłowy do frezów średni 8"(200mm)
KEN-030-4920K
SM.CK016,20,5ZLNE
Pilniki do pił - płaskie, dostępne z zaokrąglonymi krawędziami po jednej lub obu stronach. Obie krawędzie mogą ostrzyc zęby w piłach. Pojedyncze nacięcie. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.095 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0304920K |
| EAN13 Barcode | 5036140091191 |
| Długość całk. | 200mm |
| Type | Mill Saw |
| Typ nacięcia | 2 |
| Długość całk. | 8" cal |
| Waga | 1.90 kg |