Pilnik płaski zdzierak gruby 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308130K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik płaski zdzierak gruby 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308130K
Kennedy KEN-030-8130K
KEN0308130K
Pilnik przemysłowy płaski gruby 14"(350mm)
KEN-030-8130K
SM.CK016,33,2ZLNE
Płaskie (Podwójnie nacinane) - Brzegi ciosane ku przodowi. Zastosowanie jak przy pilnikach ręcznych. Preferowany w miejscach trudno dostępnych. Używany do stali, żelaza itp. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091719 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 14" cal |
| Długość całkowita | 355 mm |
| Waga całkowita | 0.61 |
| Supplier Part No. | 0308130K |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 6.60 kg |