Pilnik półokrągły drobny 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304310K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik półokrągły drobny 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304310K
Kennedy KEN-030-4310K
KEN0304310K
Pilnik przemysłowy półokrągły drobny 8"(200mm)
KEN-030-4310K
SM.CK016,24,9ZLNE
Półokrągłe (Podwójnie nacinane) - Brzegi i płaszczyzny zbieżne do punktu. Podwójna użytecznośc; skuteczne do wklęsłych oraz płaskich powierzchni. Do szybkiego szlifowania metalu. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b.
Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091016 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Długość całkowita | 8" cal |
| Waga całkowita | 0.125 |
| Supplier Part No. | 0304310K |
| Typ | Half Round |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 1.35 kg |