Pilnik półokrągły drobny 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308310K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik półokrągły drobny 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308310K
Kennedy KEN-030-8310K
KEN0308310K
KC-016,49,3ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140091757 |
| ecl@ss | 21042102 |
| Długość całkowita | 14" cal |
| Długość całkowita | 355 mm |
| Waga całkowita | 0.525 |
| Oznaczenie | KEN-030-8310K |
| Type | Half Round |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC | 27111921 |
| Waga | 5.80 kg |