Pilnik półokrągły średni 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308320K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik półokrągły średni 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308320K
Kennedy KEN-030-8320K
KEN0308320K
KC-016,48,7ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140091764 |
| Długość całkowita | 14" cal |
| Długość całkowita | 355 mm |
| Waga całkowita | 0.715 |
| Oznaczenie | KEN-030-8320K |
| Type | Half Round |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 3.50 kg |