Pilnik ręczny drobny 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307010K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik ręczny drobny 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307010K
Kennedy KEN-030-7010K
KEN0307010K
KC-016,27,4ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140091474 |
| Długość całkowita | 12" cal |
| Długość całkowita | 305 mm |
| Waga całkowita | 0.42 |
| Oznaczenie | KEN-030-7010K |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 4.30 kg |