Pilnik ręczny drobny 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308010K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik ręczny drobny 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308010K
Kennedy KEN-030-8010K
KEN0308010K
KC-016,35,9ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140091665 |
| Długość całkowita | 14" cal |
| Długość całkowita | 355 mm |
| Waga całkowita | 0.675 |
| Oznaczenie | KEN-030-8010K |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 7.40 kg |