Pilnik ręczny średni 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302020K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik ręczny średni 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302020K
Kennedy KEN-030-2020K
KEN0302020K
KC-016,10,9ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140090637 |
| ecl@ss | 21042102 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Waga całkowita | 0.071 |
| Oznaczenie | KEN-030-2020K |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC | 27111920 |
| Waga | 0.73 kg |