Pilnik ręczny zdzierak gruby 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304030K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik ręczny zdzierak gruby 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304030K
Kennedy KEN-030-4030K
KEN0304030K
Pilnik przemysłowy ręczny gruby 8"(200mm)
KEN-030-4030K
SM.CK016,13,3ZLNE
Ręczne (Podwójnie nacinane) - Równoległe brzegi, jeden brzeg oszlifowany. Używany do płaskich powierzchni i do wykończeń narożnych. Bardzo przydatne przy pracach wymagających narzędzia nietnącego. Używany do stali i żelaza. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140090941 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Długość całkowita | 8" cal |
| Waga całkowita | 0.14 |
| Supplier Part No. | 0304030K |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 1.60 kg |