Pilnik ręczny zdzierak gruby 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307030K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik ręczny zdzierak gruby 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307030K
Kennedy KEN-030-7030K
KEN0307030K
SM.CK016,24,3ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091498 |
| eCl@ss Code | 21042101 |
| Długość całk. | 12" cal |
| Długość całk. | 305 mm |
| Waga całkowita | 0.405 |
| Sup. Part No. | KEN-030-7030K |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC Code | 27111919 |
| Waga | 4.40 kg |