Pilnik trójkątny drobny 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304510K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik trójkątny drobny 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304510K
Kennedy KEN-030-4510K
KEN0304510K
Pilnik przemysłowy trójkątny drobny 8"(200mm)
KEN-030-4510K
SM.CK016,18,9ZLNE
Trójkątne (Podwójnie nacinane) - Trójkąt równoboczny (kąt 60° ). Zbieżnośc do punktu. Do równania ostrych kątów, wewnętrznych rogów i powierzchni płaskich. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091078 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Długość całkowita | 8" cal |
| Waga całkowita | 0.16 |
| Supplier Part No. | 0304510K |
| Typ | 3 Square |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 2.00 kg |