Pilnik trójkątny drobny 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307510K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik trójkątny drobny 300mm 12"" przemysłowy Kennedy KEN0307510K
Kennedy KEN-030-7510K
KEN0307510K
Pilnik przemysłowy trójkątny drobny 12""(300mm)
KEN-030-7510K
SM.CK016,37,4ZLNE
Trójkątne (Podwójnie nacinane) - Trójkąt równoboczny (kąt 60° ). Zbieżnośc do punktu. Do równania ostrych kątów, wewnętrznych rogów i powierzchni płaskich. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.45 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0307510K |
| EAN13 Barcode | 5036140091627 |
| Długość całk. | 305mm |
| Type | 3 Square |
| Typ nacięcia | 1 |
| Długość całk. | 12" cal |
| Waga | 4.50 kg |