Pilnik trójkątny średni 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302940K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik trójkątny średni 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302940K
Kennedy KEN-030-2940K
KEN0302940K
Pilnik przemysłowy TAPER SAW średni 6"(150mm)
KEN-030-2940K
SM.CK016,14,5ZLNE
Pilniki do pił - Trójkątne, zbieżne w kierunku końca. Do profilowania i ostrzenia zębów pił ręcznych. Zakończenie jest bez nacięć. Można ostrzyc zęby w piłach, które mają ustawione zęby pod kątem 60°. Pilniki mają jedno nacięcie z krawędziami, które mogą ostrzyc zagłębienie pomiędzy zębami piły. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140090903 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Waga całkowita | 0.082 |
| Supplier Part No. | 0302940K |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 0.88 kg |