Pilnik trójkątny średni 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308520K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik trójkątny średni 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308520K
Kennedy KEN-030-8520K
KEN0308520K
SM.CK016,51,6ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091801 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całk. | 14" cal |
| Długość całk. | 355 mm |
| Waga całkowita | 0.665 |
| Sup. Part No. | KEN-030-8520K |
| Type | 3 Square |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC Code | 27111920 |
| Waga | 6.70 kg |