Pilnikarka kątowa 1/4" 6mm 115 stopni Kobe KBE2704110K KBE-270-4110K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnikarka kątowa 1/4" 6mm 115 stopni Kobe KBE2704110K KBE-270-4110K
Kobe KBE-270-4110K
KBE2704110K
B3244 1/4" (6mm) 115 DEGANGLE DIE GRINDER Kobe KBE2704110K
KBE-270-4110K
Opis produktu
B3244Zwrotna tulejka 1/4" z utwardzonej stali. Krótka budowa pozwala na dostęp do trudno dostępnych miejsc. Pełzające trybiki dla dłuższej żywotności i swobodnej pracy. Nieuciążliwa przepustnica do precyzyjnej kontroli szybkości. Ruchomy wlot powietrza zapobiega zaplataniu węża.
Rozmiar tulejki: 1/4" (6mm), 1/8" (3mm).
Swobodna prędkość: 20,000rpm.
Zalecane ciśnienie powietrza: 6.2bar (90psi).
Zużycie powietrza: 4cfm* (113ltr/min).
Gwint wlotu pow.: 1/4" NPT.Min.
średnica węża: 10mm (3/8").
Długość całkowita: 200mm.
*Mierzone na bazie cyklu 15 sek/min jako średnie zużycie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Blue Line |
| EAN13 Barcode | 5036140221246 |
| eCl@ss Code | 21060900 |
| Prędkość bez obciążenia | 20000 rpm |
| Supplier Part No. | 2704110K |
| UNSPSC Code | 27131511 |
| Waga elementu | 0.55 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość całkowita | 58mm |
| Długość całkowita | 256mm |
| Power | W watt |
| Model, kod produktu | B3244 |
| Waga | kg kilogram 0.55 |
| Includes | (2) Collet Spanners 3mm (1/8" ) Collet 6.35(1/4" ) Collet |
| Horsepower | 0.30 hp horsepower |
| Maximum No Load Speed | 20,000 rpm revolutions per minute |
| Air Consumption | 4 CFM cubic feet per minute L/min litres per minute |
| Throttle Features | Teasing Throttle |
| Air Inlet Size | 1/4NPT |
| Spindle Thread Size | |
| Speed Features | Variable Speed |
| Exhaust Location | Rear |
| Compatible Wheel Diameter | |
| Manufacturer Guarantee | |
| Noise/ Vibration Information |
SM.CK016,525ZLNE