Pilnikarka wysokoobrotowa MINI GD2806L Kobe KBE2702035M KBE-270-2035M
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnikarka wysokoobrotowa MINI GD2806L Kobe KBE2702035M KBE-270-2035M
Kobe KBE-270-2035M
KBE2702035M
Pilnikarka wysokoobrotowa MINI GD2806L Kobe KBE2702035M
KBE-270-2035M
Opis produktu
GD2806LDo precyzyjnych prac przy formach i tym podobnych pracach. Bezpieczna dźwignia przepustnicy, przednia dysza, lekka kompaktowa obudowa.
Swobodna prędkość: 25,000rpm.
Rozmiar tulejki: 6mm.
Gwint wlotu powietrza: 1/4" NPT.
Minimalna średnica węża: 10mm.
Ciśnienie powietrza: 90psi.
Zużycie powietrza: 4cfm*.
Długość całkowita: 120mm.
*Mierzone na bazie cyklu 15 sek/min jako średnie zużycie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Red Line |
| EAN13 Barcode | 5036140089129 |
| eCl@ss Code | 21060900 |
| Prędkość bez obciążenia | 25000 rpm |
| Głębokość całk. | 50 |
| Długość całkowita | 180 |
| Waga całkowita | 0.545 |
| Szerokość całk. | 95 |
| Supplier Part No. | 2702035M |
| UNSPSC Code | 27131511 |
| Waga elementu | 300 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar tulejki | 6.35 mm 1/4" cal |
| Materiał | Aluminium |
| Wysokość całkowita | 56mm |
| Długość całkowita | 121mm |
| Szerokość całk. | 33mm |
| Model, kod produktu | GD2806L |
| Type | Air Mini Die Grinder |
| Waga | g gram 0.3kg |
| Includes | Collet Spanners |
| Horsepower | 0.30 hp horsepower |
| Maximum No Load Speed | 25,000 rpm revolutions per minute |
| Air Pressure | 90 PSI pounds per square inch |
| Air Consumption | 4 CFM cubic feet per minute L/min litres per minute |
| Throttle Features | Safety Release Throttle |
| Air Inlet Size | 1/4NPT |
| Compatible Hose Inner Diameter | 10 mm |
| Grinder Orientation | Straight |
| Grinder Angle | ° degree |
| Speed Features | Variable Speed |
| Exhaust Location | Front |
| Compatible Wheel Diameter | |
| Manufacturer Guarantee | |
| Noise/ Vibration Information |
SM.CK016,245ZLNE