Pilniki diamentowe obrotowe 3mm 30szt. komplet York Abrasives YRK2109900K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilniki obrotowe 3mm diamentowe 30szt. komplet York Abrasives YRK2109900K YRK-210-9900K
- Liczba sztuk: 30
- Chwyt trzonka: 3mm
-
Długość całkowita: 45mm
Zestaw pilników o różnym stylu, zapakowany w poręczny plastikowe etui. Idealne dla pracowników warsztatu wykonujących różne zadania związane z gratowaniem. Nadaje się do precyzyjnego szlifowania m.in. twardych materiałów węglikowych, ceramiki, twardych stopów, cermetali, stali narzędziowych itp.
Cechy i zalety
- Pokryte diamentem dla lepszej twardości
Doskonała wydajność przy precyzyjnym szlifowaniu.
Zawartość
- Różne rozmiary w kształcie kuli
- Cylindryczny
- Nosek kulisty, cylindryczny
- Kształt drzewa (choinkowy) i stożkowy
Dane techniczne
- Gradacja/ziarnistość diamentu 120/140
- Zalecane prędkości robocze 15.000 - 30.000 obr/min
- Średnica do 4,5 mm
- Długość całkowita 45mm
- Trzpień 3 mm
Typowe aplikacje
- Szlifowanie
- Węgliki
- Szkło
- Ceramika
- Wytrzymałe stopy
- Cermetale
- Stale narzędziowe
Zestaw pilników o różnorodnych stylach zawartych w poręcznym plastikowym opakowaniu. Idealna dla personelu wykonującego zróżnicowane zadania. Precyzyjne wykonanie pozwala na współpracę z bardzo szybkimi urządzeniami. Mieszane kształty sferyczne (kuliste), cylindryczne, cylindryczne kuliste, łukowe i stożkowe.
Średnica do 4.5mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | York Abrasives |
| Typ | Single Cut |
| EAN13 Barcode | 5036140218147 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie | Pokrycie powłoką |
| Średnica główki | (30x) 4.5 mm |
| Długość | Różne rodzaje |
| Materiał głowki | Diament |
| Kształty | Kula, cylindryczny walcowy, cylindryczny kulisty, stożkowe |
| Głębokość całk. | 30 |
| Długość całk. | 200 |
| Waga całkowita | 195g |
| Szerokość całk. | 70mm |
| Średnica chwytu | 3mm |
| Sup. Part No. | YRK-210-9900K |
| UNSPSC Code | 23251706 |