Pilniki obrotowe 6mm Speedway 8szt. komplet York Abrasives YRK2109920K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilniki obrotowe 6mm Speedway 8szt. komplet York Abrasives YRK2109920K
York Abrasives YRK-210-9920K
YRK2109920K
Zestaw pilników obrotowych 'SPEEDWAY' 6mm (8 szt.) York Abrasives YRK2109920K
YRK-210-9920K
KC-016,460ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Cut Type | Dual Cut |
| EAN13 | 5036140218154 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | (5x) 10; (2x) 6; 10 mm |
| Head Length | (6) x 19; 5; 27; mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Cylindrical End Cutting; Cylindrical Plain End; Cylindrical Ball End; Round Tree; Pointed Tree, Spherical; Conical; Conical 14° stopni |
| Included Angle | |
| Głębokość całkowita | 35 |
| Długość całkowita | 200 |
| Waga całkowita | 0.29 |
| Szerokość całk. | 75 |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Oznaczenie | YRK-210-9920K |
| UNSPSC | 23251706 |