Pistolet do przedmuchiwania z tworzywa sztucznego PCL PCL2592404H
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pistolet do przedmuchiwania z tworzywa sztucznego PCL PCL2592404H
PCL PCL-259-2404H
PCL2592404H
BG5004 PLASTIC BLOW GUN WITH SAFETY NOZZLE PCL
PCL-259-2404H
KC-016,62,9ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Przeciwpoślizgowy korpus wykonany ze specjalnej żywicy acetalowej, odporny na udary, odbarwienia i zabrudzenia z całkowicie mosiężnym wewnętrznym zaworem. Pistolet do przedmuchiwania z możliwością płynnego regulowania przepływem powietrza dla delikatnych prac. Dysza o długości 110 mm zapewnia dostęp do wszystkich miejsc. Nadaje się do wody i do sprężonego powietrza. Zalecane maksymalne ciśnienie pracy (na wylocie) 2 bar/30 psi).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | PCL |
| EAN13 | 5014875491080 |
| Nozzle Length | 110 mm |
| Oznaczenie | BG5004 |
| Type | Pistol Grip |
| UNSPSC | 27131502 |
| Waga elementu | 105 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer produktu | BG5004 |
| Suitable for use with | Air |
| Temperature Range | 0 to 80°C Celsius |
| Nozzle Type | Safety Nozzle |
| Handle Material | Chemical and Impact Resistant Acetal Resin |
| Air Inlet Size | 1/4 BSPT |
| Workplace Application | Industrial Workshop |
| Maximum Inlet Air Pressure | 10 BAR bar (pressure) 145 PSI pounds per square inch |
| Grip Style | Pistol Grip |
| Air Flow | 270 L/min litres per minute 9.3 cfm cubic feet per minute |
| Inner Valve Material | Brass |