Pistolet malarski ssący Kobe KBE2592150K KBE-259-2150K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kobe KBE-259-2150K
KBE2592150K
SUCTION FEED SPRAY GUN 2mm Kobe KBE2592150K
KBE-259-2150K
SM.CK016,339,6ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Red Line |
| EAN13 Barcode | 5036140240445 |
| eCl@ss Code | 21060000 |
| Model Number | KSSG20 |
| Nozzle | 2mm |
| Pot Capacity | 680 cc |
| Supplier Part No. | 2592150K |
| UNSPSC Code | 27131500 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość całkowita | 280mm |
| Szerokość całk. | 150mm |
| Model, kod produktu | KSSG20 |
| Type | Suction Feed Spray Gun |
| Nozzle Size | 2 mm |
| Includes | Suction Pot (680cc) |
| Compatible Materials | Acrylic Paint Cellulose Enamel |
| Overall Diameter | 150 mm |
| Air Consumption | 6-10 CFM cubic feet per minute |
| Air Inlet Size | 1/4 NPT |
| Compatible Hose Inner Diameter | 10mm |
| Reservoir Capacity | 680 cc cubic centimetre |
| Air Pressure | 90 PSI pounds per square inch 6.3 BAR bar |