Pistolet malarski ssący standardowy 1,4mm Star STA2591000A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pistolet malarski ssący standardowy 1,4mm Star STA2591000A
Star STA-259-1000A
STA2591000A
STANDARD DUTY SUCTION FEED SPRAY GUN - 1.4mm Star
STA-259-1000A
SM.CK016,259,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Standardowy
Dobrze wyważone o dużym, bardzo czułym spuście i regulowanej czułości rozpylacza.
Do użytku poziomego lub pionowego,farb akrylowych, emalii itd. Dysza: 1/4” NPT gwint zewnętrzny. 30 - 70psi, 7 - 12cfm. Z szybkowymiennymi pojemnikami z aluminium.(1000cc). Model standardowy nadaje się do nakładania warstwy bazowej. Waga: 1.3kg.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27131500 |
| eCl@ss Code | 21060000 |
| Producent | Star |
| Supplier Part No. | S-111A 1.4MM |
| Nozzle | 1.4 mm |
| Max. Spray Pattern | 240 mm |
| Typ | Standard |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość całkowita | 300mm |
| Szerokość całk. | 150mm |
| Numer produktu | S-111A 1.4 |
| Typ | Suction Feed Spray Gun |
| Nozzle Size | 1.4mm |
| Compatible Materials | Acrylic Paint Cellulose Enamel |
| Overall Diameter | 150mm |
| Air Consumption | 7-12 CFM cubic feet per minute |
| Air Inlet Size | 1/4 NPT |
| Compatible Hose Inner Diameter | 10mm |
| Reservoir Capacity | 1000 cc cubic centimetre |
| Air Pressure | 90 psi pounds per square inch 6.3 bar bar |