Plandeka 2,7x3,6m niebiesko-zielona Matlock MTL9841020K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PLANDEKA 2.7x3.6M NIEBIESKO-zielona Matlock MTL9841020K
Matlock MTL-984-1020K
MTL9841020K
PLANDEKA 2.7x3.6M NIEBIESKO-zielona Matlock
MTL-984-1020K
SM.CK016,41,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do przemysłu, konstrukcji, rolnictwa, marynarki, domu i rekreacji. Może być prana. Odporna na kurczenie, gnicie, przebicie i promienie UV. Idealne do pokrycia gruntu przed kempingiem, polowaniem czy wędkowaniem. Podwójnie laminowana politelynowa powłoka ze sznurem - ściągaczem, który przechodzi przez otwory z aluminiowymi zgrzanymi oczkami, w przerwach co 1 metr. Dostępne w kolorze zielonym lub dwustronne niebieski/zielone.
Użytku standardowego: 120g ze standardowymi narożnikami.
Wysokowydajne: 160g ze wzmocnionymi narożnikami.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140152779 |
| eCl@ss Code | 35030501 |
| Długość | 3.6 m |
| Supplier Part No. | 9841020K |
| UNSPSC Code | 24141506 |
| Szerokość | 2.7 m |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green/Blue |
| Długość | 3.6 m metre |
| Szerokość | 2.7 m metre |
| Klasa materiałowa | Standard Duty-120gsm |
| Resistance Features | Rotproof Rust Resistant Metal Eyelets Shrink Proof Tear Resistant UV Resistant Washable |
| Product Dimensions | 2.7 x 3.6 m metre |