Plastikowa siatka ogrodowa 1x10m Rutland RTL5235300K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PLASTIC GARDEN MESH 1mx10M Rutland RTL5235300K
Rutland RTL-523-5300K
RTL5235300K
PLASTIC GARDEN MESH 1mx10M Rutland
RTL-523-5300K
SM.CK016,141,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Łatwa w utrzymaniu, nie gnije, nie rdzewieje, mocna, stabilna i jest odporna na środki chwastobójcze i nawozy. Można ciąć na dowolne wymiary. Wymiary: 1.0 x 10m.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Rutland |
| EAN13 Barcode | 5036140072428 |
| Długość | 10 m |
| Roll Width | 1.0 m |
| Supplier Part No. | RTL-523-5300K |
| UNSPSC Code | 46161507 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Numer produktu | 125L |
| Typ | Plastic Garden Fencing |
| Size | 1m x 10m |