Plastikowy pojemnik MTL1 czerwony magazynowy do składowania Matlock MTL4041010R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plastikowy pojemnik MTL1 czerwony magazynowy do składowania Matlock MTL4041010R
Matlock MTL-404-1010R
MTL4041010R
SM.CK016,8,6ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 100 |
| Marka | Matlock |
| Kolor | Czerwony |
| Wymiary | No.1 |
| EAN13 Barcode | 5036140151338 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Wysokość | 80 mm |
| Długość | 163 mm |
| Sup. Part No. | MTL1 |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Szerokość | 104 mm |