Plastikowy pojemnik MTL1 do składowania mocny niebieski Matlock MTL4042130K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MTL1 HD PLASTIC STORAGE BIN BLUE Matlock MTL4042130K
Matlock MTL-404-2130K
MTL4042130K
MTL1 HD PLASTIC STORAGE BIN BLUE Matlock
MTL-404-2130K
SM.CK016,5,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ergonomiczne opakowania - przechowywanie jednego pojemnika wewn...trz drugiego wyj...tkowo poprawia logistykę pakowania. Zał...czniki - Listwa może być przymocowana śrubami do ściany. Moduł - specjalne klamry pozwalają utworzyć ścianę skrzynek modułu. Miejsce na umieszczenie etykiety opisowej.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Kolor | Niebieski |
| EAN13 Barcode | 5036140251786 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Supplier Part No. | 4042130K |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | 112mm |
| Wysokość całkowita | 75mm |
| Szerokość całk. | 116mm |
| Numer produktu | 5907763088908 |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | szt; elem. |