Plastikowy pojemnik MTL3 do składowania mocny niebieski Matlock MTL4042250K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plastikowy pojemnik MTL3 do składowania mocny niebieski Matlock MTL4042250K
Matlock MTL-404-2250K
MTL4042250K
MTL3 HD PLASTIC STORAGE BIN BLUE Matlock
MTL-404-2250K
SM.CK016,20ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ergonomiczne opakowania - przechowywanie jednego pojemnika wewnątrz drugiego wyjątkowo poprawia logistykę pakowania. Załączniki - Listwa może być przymocowana śrubami do ściany. Moduł - specjalne klamry pozwalają utworzyć ścianę skrzynek modułu. Miejsce na umieszczenie etykiety opisowej.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Kolor | Niebieski |
| EAN13 Barcode | 5036140251908 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Supplier Part No. | 4042250K |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | 340mm |
| Wysokość całkowita | 126mm |
| Szerokość całk. | 170mm |
| Numer produktu | 5.90776E+12 |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | szt; elem. |