Plastikowy pojemnik MTL3 zielony magazynowy do składowania Matlock MTL4041030G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plastikowy pojemnik MTL3 zielony magazynowy do składowania Matlock MTL4041030G
Matlock MTL-404-1030G
MTL4041030G
Plastikowy pojemnik do składowania MTL3 zielony Matlock MTL4041030G
MTL-404-1030G
SM.CK016,29,3ZLNE
Wykonane z wysoko odpornego polipropylenu. Dopasowane do standardowego panelu metalowego, możliwość ł...czenia elementów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 24 |
| Producent | Matlock |
| Kolor | Green |
| Wymiary | No.3 |
| EAN13 Barcode | 5036140151406 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Wysokość | 165 mm |
| Długość | 278 mm |
| Supplier Part No. | 4041030G |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Szerokość | 222 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | 278mm |
| Wysokość całkowita | 165mm |
| Szerokość całk. | 222mm |
| Numer produktu | MTLNO.3 |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | szt; elem. |