Plastikowy pojemnik MTL3A niebieski magazynowy do składowania Matlock MTL4041035B PRO-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plastikowy pojemnik MTL3A niebieski magazynowy do składowania Matlock MTL4041035B
Matlock MTL-404-1035B
MTL4041035B
Plastikowy pojemnik do składowania MTL3A niebieski Matlock MTL4041035B
MTL-404-1035B
SM.CK016,41,4ZLNE
Wykonane z wysoko odpornego polipropylenu. Dopasowane do standardowego panelu metalowego, możliwość ł...czenia elementów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 24112003 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Producent | Matlock |
| Supplier Part No. | 4041035B |
| EAN13 Barcode | 5036140151437 |
| Wysokość | 184 mm |
| Szerokość | 280 mm |
| Długość | 350 mm |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | No.3A |
| Opakowanie zbiorcze | 8 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | 350mm |
| Wysokość całkowita | 184mm |
| Szerokość całk. | 280mm |
| Numer produktu | MTLNO.3A |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | szt; elem. |