Plastikowy pojemnik MTL4 do składowania mocny czerwony Matlock MTL4042310K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MTL4 HD PLASTIC STORAGE BIN RED Matlock MTL4042310K
Matlock MTL-404-2310K
MTL4042310K
MTL4 HD PLASTIC STORAGE BIN RED Matlock
MTL-404-2310K
SM.CK016,44,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ergonomiczne opakowania - przechowywanie jednego pojemnika wewn...trz drugiego wyj...tkowo poprawia logistykę pakowania. Zał...czniki - Listwa może być przymocowana śrubami do ściany. Moduł - specjalne klamry pozwalają utworzyć ścianę skrzynek modułu. Miejsce na umieszczenie etykiety opisowej.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Kolor | Red |
| EAN13 Barcode | 5036140251960 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Supplier Part No. | 4042310K |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | 340mm |
| Wysokość całkowita | 155mm |
| Szerokość całk. | 204mm |
| Numer produktu | 5.90776E+12 |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | szt; elem. |