Plastikowy pojemnik MTL4 do składowania mocny zielony Matlock MTL4042300K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MTL4 HD PLASTIC STORAGE BIN GREEN Matlock MTL4042300K
Matlock MTL-404-2300K
MTL4042300K
MTL4 HD PLASTIC STORAGE BIN GREEN Matlock
MTL-404-2300K
SM.CK016,44,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ergonomiczne opakowania - przechowywanie jednego pojemnika wewnątrz drugiego wyjątkowo poprawia logistykę pakowania. Załączniki - Listwa może być przymocowana śrubami do ściany. Moduł - specjalne klamry pozwalają utworzyć ścianę skrzynek modułu. Miejsce na umieszczenie etykiety opisowej.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 24112003 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Producent | Matlock |
| Supplier Part No. | 4042300K |
| EAN13 Barcode | 5036140251953 |
| Kolor | Green |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | 340 mm |
| Wysokość całkowita | 155 mm |
| Szerokość całk. | 204 mm |
| Product Number | 5.90124E+12 |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | szt; elem. |