Plastikowy pojemnik MTL4 zielony magazynowy do składowania Matlock MTL4041040G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plastikowy pojemnik MTL4 zielony magazynowy do składowania Matlock MTL4041040G
Matlock MTL-404-1040G
MTL4041040G
Plastikowy pojemnik do składowania MTL4 zielony Matlock MTL4041040G
MTL-404-1040G
SM.CK016,64,2ZLNE
Wykonane z wysoko odpornego polipropylenu. Dopasowane do standardowego panelu metalowego, możliwość ł...czenia elementów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 12 |
| Producent | Matlock |
| Kolor | Green |
| Wymiary | No.4 |
| EAN13 Barcode | 5036140151482 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Wysokość | 184 mm |
| Długość | 425 mm |
| Supplier Part No. | 4041040G |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Szerokość | 280 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | 425mm |
| Wysokość całkowita | 184mm |
| Szerokość całk. | 280mm |
| Numer produktu | MTLNO.4 |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | szt; elem. |