Plastikowy pojemnik MTL5 do składowania mocny niebieski Matlock MTL4042330K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MTL5 HD PLASTIC STORAGE BIN BLUE Matlock MTL4042330K
Matlock MTL-404-2330K
MTL4042330K
MTL5 HD PLASTIC STORAGE BIN BLUE Matlock
MTL-404-2330K
SM.CK016,77ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ergonomiczne opakowania - przechowywanie jednego pojemnika wewn...trz drugiego wyj...tkowo poprawia logistykę pakowania. Zał...czniki - Listwa może być przymocowana śrubami do ściany. Moduł - specjalne klamry pozwalają utworzyć ścianę skrzynek modułu. Miejsce na umieszczenie etykiety opisowej.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Kolor | Niebieski |
| EAN13 Barcode | 5036140251984 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Supplier Part No. | 4042330K |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | 500mm |
| Wysokość całkowita | 187mm |
| Szerokość całk. | 330mm |
| Numer produktu | ERG5NIEGB004 |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | szt; elem. |