Plastikowy pojemnik do składowania Senator SEN4041010R PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plastikowy pojemnik do składowania Senator SEN4041010R
Senator SEN-404-1010R
SEN4041010R
SEN1 PLASTIC STORAGE BINRED Senator SEN4041010R
SEN-404-1010R
SM.CK016,5ZLNE
Bardzo wytrzymałe pojemniki do przechowywania wyprodukowane są z polipropylenu i posiadają uchwyty etykiet. Przeznaczone są do składowania lub przechowywania części. Pojemniki mogą stać samodzielnie, być zagnieżdżane jeden na drugim lub wisiec na panelach ściennych do zawieszania pojemników, co pozwala stworzyć system magazynowania w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb. Dostępne w dwóch rozmiarach i dwóch kolorach: niebieski i czerwony.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 35 |
| Producent | Senator |
| Kolor | Czerwony |
| Opis | Sen1 |
| EAN13 Barcode | 5036140293540 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Wysokość | 75 mm |
| Długość | 165 mm |
| Supplier Part No. | SEN-404-1010R |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Szerokość | 110 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | (Sen1) 165mm |
| Wysokość całkowita | (Sen1) 75mm |
| Szerokość całk. | (Sen1) 110mm |
| Numer produktu | O165X110X75 |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | szt; elem. |