Plastikowy pojemnik do składowania Senator SEN4041020R PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plastikowy pojemnik do składowania Senator SEN4041020R
Senator SEN-404-1020R
SEN4041020R
SEN2 PLASTIC STORAGE BINRED Senator SEN4041020R
SEN-404-1020R
SM.CK016,13,2ZLNE
Bardzo wytrzymałe pojemniki do przechowywania wyprodukowane są z polipropylenu i posiadają uchwyty etykiet. Przeznaczone są do składowania lub przechowywania części. Pojemniki mogą stać samodzielnie, być zagnieżdżane jeden na drugim lub wisiec na panelach ściennych do zawieszania pojemników, co pozwala stworzyć system magazynowania w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb. Dostępne w dwóch rozmiarach i dwóch kolorach: niebieski i czerwony.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 35 |
| Producent | Senator |
| Kolor | Czerwony |
| Opis | Sen2 |
| EAN13 Barcode | 5036140293588 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Wysokość | 125 mm |
| Długość | 240 mm |
| Supplier Part No. | SEN-404-1020R |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Szerokość | 155 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | (Sen1) 240mm |
| Wysokość całkowita | (SEN2) 125mm |
| Szerokość całk. | (SEN2) 155mm |
| Numer produktu | 240X155X125 RED |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | szt; elem. |