Plastikowy pojemnik do składowania Senator SEN4041040G PRO19 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plastikowy pojemnik do składowania Senator SEN4041040G
Senator SEN-404-1040G
SEN4041040G
SEN3A PLASTIC STORAGE BIN GREEN Senator SEN4041040G
SEN-404-1040G
SM.CK016,29,3ZLNE
Bardzo wytrzymałe pojemniki do przechowywania wyprodukowane są z polipropylenu i posiadają uchwyty etykiet. Przeznaczone są do składowania lub przechowywania części. Pojemniki mogą stać samodzielnie, być zagnieżdżane jeden na drugim lub wisiec na panelach ściennych do zawieszania pojemników, co pozwala stworzyć system magazynowania w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb. Dostępne w dwóch rozmiarach i dwóch kolorach: niebieski i czerwony.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 24112003 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Producent | Senator |
| Supplier Part No. | SEN-404-1040G |
| EAN13 Barcode | 5036140293618 |
| Szerokość | 220 mm |
| Product Number | Sen3A |
| Wysokość | 165 mm |
| Długość | 350 mm |
| Kolor | Green |
| Opakowanie zbiorcze | 10 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | (SEN3A) 350 mm |
| Wysokość całkowita | (SEN3A) 165 mm |
| Szerokość całk. | (SEN3A)220 mm |
| Product Number | 350x220x165 GREEN |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | szt; elem. |