Płótno ścierne gr. 100 50mm 50m żywiczne Kennedy KEN2002730K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$39.21
Cena regularna:
$31.88
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płótno ścierne gr. 100 50mm 50m żywiczne Kennedy KEN2002730K
Kennedy KEN-200-2730K
KEN2002730K
KC-016,114,7ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140047778 |
| ecl@ss | 21011318 |
| Ziarnistość | P100 |
| Długość całkowita | 50 m |
| Waga całkowita | 1.6 |
| Szerokość całk. | 50 mm |
| Oznaczenie | KEN-200-2730K |
| UNSPSC | 31191516 |
| Waga | 1.60 kg |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P100 |
| Długość całkowita | 50 m metre |
| Szerokość całk. | 50mm |
| Numer produktu | |
| Materiał ścierny | |
| Backing Material | |
| Bonding |