Płótno ścierne gr. 180 50mm 50m żywiczne Kennedy KEN2002680K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$39.07
Cena regularna:
$31.76
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płótno ścierne gr. 180 50mm 50m żywiczne Kennedy KEN2002680K
Kennedy KEN-200-2680K
KEN2002680K
PLOTNO SCIERNE ZYWICZNE 50mmx50M GRAN. 180 Kennedy
KEN-200-2680K
SM.CK016,114,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Super-giętkie płótno żywiczne, brązowe waga J. Odporne na wilgoć i elektrostatycznie pokryte do polerowania powierzchni płaskich i wygiętych konturów w większości materiałów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140047747 |
| eCl@ss Code | 21011318 |
| Ziarnistość | P180 |
| Długość całkowita | 50 m |
| Waga całkowita | 1.6 |
| Szerokość całk. | 50 mm |
| Supplier Part No. | 2002680K |
| UNSPSC Code | 31191516 |
| Waga | 1.60 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P180 |
| Długość całkowita | 50 m metre |
| Szerokość całk. | 50mm |
| Materiał ścierny | |
| Backing Material | |
| Bonding |