Płótno szmerglowe gr. 1,5 230x280mm 9"x11" 1szt. Kennedy KEN2001150K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płótno szmerglowe gr. 1,5 230x280mm 9"x11" 50szt. Kennedy KEN2001150K
Kennedy KEN-200-1150K
KEN2001150K
PLOTNO SZMERGLOWE, ARKUSZE 9"x11" GRAN. 1.5 Kennedy
KEN-200-1150K
SM.CK016,76ZLNE
Narzędzia Cromwell
Materiał ścierny szmergiel jest ‘związany klejem’ z bardzo elastycznym niebieskim płótnem gatunku J o skośnym splocie. Nadaje się do ogólnego zastosowania warsztatowego przy niewielkich obciążeniach. Arkusze 230 x 280mm (9” x 11”). Opakowanie: 50 arkuszy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140047495 |
| eCl@ss Code | 21011318 |
| Ziarnistość | P80 (1.5) |
| Głębokość całk. | 33 |
| Długość całkowita | 279 |
| Waga całkowita | 1.6 |
| Szerokość całk. | 229 |
| Supplier Part No. | 2001150K |
| UNSPSC Code | 31191500 |
| Weight per 50 | 1.80 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | P80 |
| Długość całkowita | 280mm |
| Szerokość całk. | 230mm |
| Materiał ścierny | |
| Compatible Materials | |
| Backing Material | Cloth |
| Priced Per |