Płótno szmerglowe gr. F 25mm 50m Kennedy KEN2000110K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płótno szmerglowe gr. F 25mm 50m Kennedy KEN2000110K
Kennedy KEN-200-0110K
KEN2000110K
SM.CK016,35,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140047211 |
| eCl@ss Code | 21011318 |
| Grade | F |
| Ziarnistość | P120 |
| Długość całk. | 50 m |
| Waga całkowita | 0.75 |
| Szerokość całk. | 25 mm |
| UNSPSC Code | 31191516 |
| Waga | 0.75 kg |