Płyta pomiarowa granitowa 630x400x100mm kl.0 Oxford Precision OXD3063840K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
630x400x100mm GR.0 GRANITE SURFACE PLATE Oxford Precision OXD3063840K
Oxford Precision OXD-306-3840K
OXD3063840K
630x400x100mm GR.0 GRANITE SURFACE PLATE Oxford Precision OXD3063840K
Oxford Precision OXD-306-3840K
SM.CK016,2744ZLNE
Precision Granite Surface Plates - Grade 0
Accurate bases which are used for mounting sensitive measuring, mechanical and electronic equipment. Made to BS817. Supplied with UKAS calibration certificate.
Grade 0 - Laboratory Grade
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford |
| EAN13 Barcode | 5036140293274 |
| eCl@ss Code | 21170603 |
| Supplier Part No. | 3063840K |
| UNSPSC Code | 41114508 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 630x400x100mm |
| Grade | Grade 0 |
| Wysokość | 100mm |
| Długość | 630mm |
| Materiał | Granite |
| Numer produktu | 306-384 |
| Typ | Surface Plate |
| Waga | 90kg |
| Szerokość | 400mm |
| Standard, norma | BS817 |