Płyta pomiarowa granitowa 630x400x100mm kl.1 Oxford Precision OXD3064040K OXD-306-4040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płyta pomiarowa granitowa 630x400x100mm kl.1 Oxford Precision OXD3064040K OXD-306-4040K
Oxford Precision OXD-306-4040K
OXD3064040K
Płyta POMIAROWO-kontrolna z granitu 630x400x100mm Oxford OXD3064040K
OXD-306-4040K
Opis produktu
Precyzyjne granitowe produkty są wykonane wg najwyższych standardów by dostarczyć precyzyjną powierzchnię, na bazie której można dokonać prawidłowych pomiarów. Wymiary produktów z granitu są bardziej stałe niż w przypadku stali czy żeliwa z uwagi na niską rozszerzalność pod wpływem ciepła. Produkty te nie mają zadziorów, nie korodują i są łatwe w utrzymaniu.Płyty pomiarowo-kontrolne z granitu
Bardzo dokładne podstawy używane do montowania i ustawiania czułych urządzeń pomiarowych, mechanicznych i elektronicznych. Wykonano zgodnie z: BS817. Zawiera certyfikat kalibracji.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140154063 |
| Kod eCl@ss | 21170603 |
| Wysokość całk./opak. | 100mm |
| Długość całk./opak. | 630mm |
| Szerokość całk./opak. | 400mm |
| Nr produktu | OXD-306-4040K |
| Kod UNSPSC | 41114508 |
| Waga | 90 kg |
SM.CK016,2345ZLNE